We Need to Do Something Filminin Bilgileri

We Need to Do Something

Bir fırtınaya yakalanmalarından sonra Melissa ve ailesi, sığınacak bir yer ararlar. Sonunda sığınacak bir yer bulsalar da çok geçmeden burada tuzağa düşerler. Melissa ve ailesi, kurtarılma beklentisi içinde günlerce bekler. Bu süreçte Melissa kendisinin ve kız arkadaşı Amy'nin ailesini, parçalamakla tehdit eden dehşetle bir ilgisi olabileceğini fark eder.


We Need to Do Something Filmini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 17
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
ercument
2 hafta önce

Bir filmin afişinde şu özel ödül logolarını görüyorsanız ibneler, lezbiyenler ve çıplaklık garantidir. Hani şu etrafında zeydin dalı olan "Dalda Şak Ödülü"

12 Cevapla
tutku0nv2c
2 hafta önce

ercument, cinsellikten, ciplakliktan bu kadar korkma dostum. insanlar inanmayacaksin ama seks yaparak uruyorlar. sen de bunun sonucusun. anan baban mitozla yapmadi seni...

7 Cevapla
ercument
2 hafta önce

Tutkucuğum senin anan baban gerdek gecesini videoya çekip akrabalarına mı izletti? Amcaoğlu bak bak tam burda boşalıyorum mu dedi? Aha tutku yola çıktı mı dedi? Çıplaklıktan korkmaymış. Süslü ama anlamsız laflar. Bundan sonra seviştiklerini youtube yükle de insanlar nasıl ürediğini görsün.

11 Cevapla
agresifb
1 hafta önce

Vallahi helal olsun .Ben şahsen bir çok filmi siteden download edip akşam ailemle izliyorum .Ufak tefek sahneleri geçtim ama bahsettiğin çıplaklık ve sevişme sahnelerinden rahatsız oluyoruz.Ben ailemle oturup bir cinsel ilişki sahnesini izleyip analiz edecek kadar modern ! değilim .Bence duygu ve tutku biran önce tanışmalı :D

2 Cevapla
coconat
2 hafta önce

vavvvv dostum kapak sesi buraya geldi. ercüment: 1 tutku:0

2 Cevapla
iduygu
2 hafta önce

Off ne boş yapmışsın ha.

2 Cevapla
coconat
2 hafta önce

offf sen ne boş yapmışsın. ercüment sonuna kadar haklı.

3 Cevapla
iduygu
2 hafta önce

Filmler gerçek hayatın yansımasıdır. Ahlak arıyorsa gidip atv falan izlesin. Siz hangi kafayı yaşıyorsunuz ya?

4 Cevapla
coconat
1 hafta önce

ahlak her yerde aranmalıdır. bu filmler gerçek hayata olumsuz olarak yön vermeye başladı tatlım. bazı şeylerde perde olmalı. gerçek hayatı keşke gösterseler ama ne yazıkki cinsellik üzerine kurulmuş insanları ahlak erozyonuna uğratan yapılaran başka bir şey değil. özellikle son dönemlerde bir sapkınlık yayılması var. neflix gibi yapımlar artık kendini kaybetti. bence sen bu kafanı değiştir tatlım. düşüncen düşünce değil

2 Cevapla
VVgod
1 hafta önce

Aslan başka bir aslanı ve yavrularını öldürüp dişi aslanla cinsellik yaşıyor kendi yavrularını baktırıyor. Ahlak dediğin şey geldiğimiz yerde yok. Elbette insanlarda aynısını yapsın demiyorum ama abartmanın da alemi yok. Yemek yiyen birisini görmekle cinsellik yaşayan birisini görmek neredeyse aynı.

1 Cevapla
VVgod
1 hafta önce

Anan baban videoya çekip izletmedi belki ama neyin nereye girdiğini onlarda biliyor. Çok affedersin ama azcık düşünerek bile ananın babanın yaşadığı cinselliği aklında canlandırabilirsin. Kaldı ki amcaoğluna istersen çek göster kimsenin bir şey deme hakkı yok. Birde youtubeye yükle demişsin internette bir çok video var zaten. Yani internette izlediklerinde aynı şeyi yaşıyor anan babanda.

1 Cevapla
Kralmarx
5 gün önce

Neyin nereye girdiğini bildiği kadar neyin de nereden çıktığını biliyor insanlar ama kalkıp da ulu orta s.cmak gibi bir iş de yapmıyorlar. Medeniyet diye diye milletin ahlakını yediniz bitirdiniz. Medeniyetine comagimi soktuklarım.

1 Cevapla
Said_AZE
2 hafta önce

🤣🤣Haykırdım

1 Cevapla
zeus
2 hafta önce

mitoz böünmeyle yapmış olabilir. zira savunma yapmak için verdiği örnekleme tam bir saçmalık olmuş. gerdek gecesini filme çekip, izlet demiş. Daha gerçek hayat ile seyir için çekilen bir filmin arasındaki farkın, farkında değil.

5 Cevapla
tuncu
1 hafta önce

çıplaklık medeniyetse hayvanlar dal taşak geziyor hepinizden medeni o halde . Ercüment haklısın

2 Cevapla
TARIK___
1 hafta önce

Burada internettesin. izlemek, izlememek tercihi sana kalmış. Sadece star tv varken televizyonda ailenle tango ve cash'in götünü görünce aaa bunlar ibneliği özendiriyor bir daha özel televizyon kanalı izlemeyelim mi dedin ?

2 Cevapla
zagor
2 hafta önce

Adamsin

2 Cevapla
tutku0nv2c
2 hafta önce

gordun mu

1 Cevapla
zagor
2 hafta önce

sadece Tutkuyu okudum yetti hahaha tutku ne lan :))

0 Cevapla
nuri
2 hafta önce

E ne guzel hepimize hitap ediyor iste ;)

0 Cevapla
coconat
2 hafta önce

artık buraya lgbt özentilenmesinden bıktık diye kaçıncı yazışım bilmiyorum. öte yandan aileler bu konuda bilinçli değil ve çocuklarını bundan nasıl koruyacaklarını bilmiyorlar. cinsiyetinin daha belki farkına varmamaış belki yeni yeni varan çocukların ellerine telefon verip ne izlediklerine bile bakmıyorlar. cocuk bu tür şeyleri gördüğünde kafası karışıyor. sonuda ne oluyor hepimiz biliyoruz. artık bu lgbt dayatmasından vazgeçilmeli. sırf filmler diziler bunun üzerine sahnelenmeye başladı ve kalitesini kaybetti. Tüm dizi ve filmlerde kgbtliler iyi saf masum ama onları eleştirenler canavar olarak gösterilmeside ayrı bir tarjikomik olmaya başladı.

5 Cevapla
zagor
2 hafta önce

Sen nasil bir Kralsin kardesim helal olsun yorumun cok sey anlatmis ..

1 Cevapla
aihsanasl
1 hafta önce

Yobazlar kudurduğuna göre güzel filmdir.

4 Cevapla
Vamprotica
2 hafta önce

Arkadaşlar izledim ve birden eşcinsel oldum. Yorumların aksine izleyin izlettirin <3

2 Cevapla
Kralmarx
5 gün önce

Escinsel olunmaz Escinsel doğulur.

0 Cevapla
aaaaaaaaaa
2 hafta önce

Son zamanlar da yabancı diziler de dahil olmak üzere lez lik ile çok sahneler üretiyorlar herkesin hayatı kendine ama insan merak ediyor ve şu soruyu soruyor....... NEDEN?

2 Cevapla
ercument
2 hafta önce

Çünkü filmimde, haberlerde, derginde, kısacası parakazandığım medya ortamında bunlara yer verdiğind maddi destek alıyorsun.

1 Cevapla
aaaaaaaaaa
2 hafta önce

kimler tarafından maddi destek alıyorlar mesela? Bir yönetmen bir sahneyi çekmeye karar vermiş ise illa ki çıkarı vardır maddi olarak ama bu son bir kaç aydır çoğalıyor yani bütün yönetmenler mi anlaşmalı? Yoksa film sektörünü yöneten birisi mi var?

0 Cevapla
ercument
2 hafta önce

Dikkat ettiyseniz bu tarz filmler de genel olarak beş para etmez ve düşük bütçeli. Yani para durumu kötü yapımcı, oyuncu, set ekibi cebine bakar ve bu fırsatları kaçırmaz. İçlerinde gerçekten yeteneği olan bir yönetmen, senarist vb. çıkarsa onu alıp yüceltirler. Nadiren ciddi pahalı yapımlar çıkıyor. Komik tarafı Tevrat'ın levililer bölümünde eşcinsellerin cezası ölüm. Ama siyonist yahudilerin tv kanalları ve destekledikleri sanatçılar, hep eşcinselliği yaymaya çalışıyor. Çirkin ahlakı yasalarla koruma altına alıyorlar. Konu aslında burada yorumlara sığamayacak kadar eski ve derin. Burada bu kadar oluyor.

0 Cevapla
ercument
2 hafta önce

Bizim gibi ülkelerde böyle. Kendi ülkelerinde daha rahat harwket ediyorlar.

0 Cevapla
ercument
2 hafta önce

Sponsorlar ve bağışçılar oluyor. Bir dönem bu sektördeydim. Mesela AB, kültür bakanlığına diyor, şu konu üzerinden film yapanlara 300-500 herneyse destek adı altında hibe vereceğini söylüyor. Veya bilmem ne derneği, falanca firma. Veya adını duyduğun, duyamayacağın iş adamları. Bir şekilde tezgah böyle dönüyor. Bu sadece film sektörüyle de sınırlı kalmıyor. İşin aslı, çok büyük zenginlerin bakanlıklara ricaları oluyor. Bazen şu yasayı çıkartın, bazen de deeneklerimizi görmezden gelin, biz de ülkenizdeki yatırımları durdurmayalım, yatırım olmazsa oy da olmaz diyor. Kısır döngü.

0 Cevapla
Kralmarx
5 gün önce

Cingirakli yılan daha güzel oynamis. Lgbt özendirmesi koskoca bir 130K çuvalı bir film. En önemli unsur lezbiyenlik. Geri kalanı da bir 130K a benzemiyor. Film merak uyandırıyor falan demişler, bir yerden sonra sıkıyor. Tam sonunda ne olduğunu şimdi anlayacağız diyorsun kırmızı ekran çıkıyor ve bitiyor. Sonra sen diyorsun ki sizin çekeceğiniz filmin de size 6.7 puan verenin de gelip Burda filmin konusu lezbiyenligi savunmanın da kendine medeni diyip milletin görusune saygı duymayanin da anasını avrupasini köprülerle baglayayim diyorsun. İzleme kardeşim zaman kaybı. Çok ileri görüşlü medeni(!) bir arkadaş demiş ki yobazlar kdurduguna göre güzel filmdir demiş kendi yobazligini bir kenara bırakarak ama emin olun bu arkadaşın yobazligini bile izlemeye yeglersiniz filmi. Hiçbir şey yok. Şu anda da çok sinirli bir şekilde yazıyorum buraya. Gerek yok. Sonu 130K gibi

0 Cevapla
leznat
1 hafta önce

burda yorum yapan ve bunu günah diyen yavru çüklere lafım yok. zaten bastırılmış duygular yüzünden bıyıklı sakallı herifler sapık oluyor. ama bu film çok sıkıcı ve korku değil. 10 / 2

0 Cevapla
TARIK___
1 hafta önce

Saçç-ma sapan bir film. bu filmi neden çekip emek harcamışlar. emeklere yazık

1 Cevapla
coconat
2 hafta önce

film ise kötü olmuş. konudan sapılmış bir sapkınlık var. izlemeyin izlettirmeyin

0 Cevapla
MissyTR
2 hafta önce

Çok kötü filmi, keyif almıyorum.

1 Cevapla
Ylmkvnc
2 hafta önce

Çok kötü sakın diyorum

0 Cevapla
Miranda
2 hafta önce

Film banyoda geciyor sonunda ne olacak diye merak ettiriyor sonuc kocaman bir hic

0 Cevapla
adorer
2 hafta önce
Bu yorum spoiler içeriyor! Yorumu görmek için tıklayın.

Dışarida ne var ? asla ögrenemeyeceksiniz..

1 Cevapla
Turgay55
2 hafta önce

Kaan kardeşim altyazı gereğinden fazla büyük. Ekrani kaplıyor neredeyse 😀bu arada rapidrame den çok memnunuz. Görüntü cok iyi . Emeği geçen herkese teşekkürler

0 Cevapla
kaan Yönetici
2 hafta önce

hocam kimisi küçük boyut kimisi büyük boyut altyazı istiyor.

1 Cevapla
sinefil
2 hafta önce

Büyük altyazı iyidir Kaan boşver sen böyle devam et.

0 Cevapla
alex
2 hafta önce

Kısıtlı bütçe ve tek bir mekanda geçen bir film. Tiyatro gibi diyebiliriz. Senaryo ilginç. Son ana kadar seyircide “ne olmuş? Ne bitmiş?” merakı uyandırıyor. Acı korkudan ziyade daha çok psikolojik gerilim tarzı bir film olmuş. Ben beğendim. Ortamdaki gizem son ana kadar insanı meraklandırıyor. İzlemenizi tavsiye ederim. Ailece izlenir, bir iki yerde kızlar öpüşmüş, sıkıntı yok.

1 Cevapla
horus
2 hafta önce

selam , Rapidrame'de sorun var

1 Cevapla
hdkaan Yönetici
2 hafta önce

düzeltildi teşekkürler ilginiz için

1 Cevapla
panter
2 hafta önce

yani bir filim izlerken 3 tane video çok degilmi bukadar işkence neden insan çektirilirki bari film içinde belirli aralıklar ile koyun nebilim bir tane yada yeni bir filim çıktıgında 3 tane sonra kullanıcılar eski filimlerde 1 tane izlesin vallahi desenki kardeşim izleme çıkgit şaşırmam çünkü insan genişledikçe şaşırabiliyor kayboluyor seni görmek istemiyor.

1 Cevapla
Background
Kapat ×