Incision Filminin Bilgileri

Incision

Güzellik Bloggerı Alexa Landry'nin tek bir korkusu vardı, estetik ameliyat. Sonunda arkadaşlarıyla birlikte Dr. Cunningham tarafından kaçırıldığında bu korkuyla yüzleşmek zorunda kaldı. Kurbanlarını güzelleştirmeye kafayı takmış dengesiz bir plastik cerrah.


Yorumlar 9
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
serdar_y
1 hafta önce

Bu tip filmler arasında Hostel ( ilk filmi yalnız ) ve Mumya Evi filmleri örnek olarak gösterilebilir ancak yönetmen ve oyuncular " hadi arkadaşlar başaracağız, konsantre olun en yisini biz yapacağız " demelerine rağmen yerel tv kanallarınn getirdiği ucuz efektli, oyuncuların bitse de gitsek modunda oynadığı, yönetmenin " ben sadece kendimi deniyorum bakalım film çekebilecek miyim? " edası ile takıldığı uczu bir yapım olmuş. Hele oyunculuk... Aman diyeyim, İŞkur a ilan verseler böyle bir film içn dolgun ücretli oyuncular aranıyor diye kimse başvurmaz. Kısacası vakit kaybının da kaybı. Yine de izleyen çıkar ise iyi seyirler diliyorum :) Saygılar..

3 Cevapla
sonay61
5 gün önce

aaaa izlemek istedim ama yorumunuzu okuyunca karar veremedim ama merak işte bi bakayım genede , ayrıca şunuda eklemek istiyorum yorum okuyanlar için yazıyorum özellikle 2021 filmleri neden dandik acaba çok merakediyorum adam gb film çıkaran çok az film sektörünüde covid vurdu anlaşılan dünyayı vurdu açıkçası gerçi evette yapacaksanız adam gb olsun bari

2 Cevapla
Reyna
6 gün önce

Yorum sayesinde izlemedim, teşekkürler çünkü çok açıklayıcı.

1 Cevapla
147147_
6 gün önce

(safdışı) Aynen kelimesi kelimesine serdar a katılıyor ve bu güzel yorumundan ötürü beni yormadığı için teşekkür eder başarıların devamını temennı ederim. Ancak bu kadar güzel yorum yapılabilirdi.

1 Cevapla
hzlbld
6 gün önce

yorumuna katılmam için sadece fragmanı izlemem bile yetti

1 Cevapla
irfan_04
3 gün önce

çok amatorce

0 Cevapla
sonay61
4 gün önce

kopyalamışlar konuyu diğer iyi filmlerden ama olmamış çok yapmacık oyunculuk :))

0 Cevapla
leznat
5 gün önce

konu çok iyi ama oyunculuk çok kötü. konu 8 . oyunculuk 3. konu sayesinde bu kadar kişi izlemiş.

0 Cevapla
sonay61
5 gün önce

:))) şu sahne çok saçma adam küveten çıkıyor ayak bilekleri kesilmiş ve ufak bir böğürme bumu tepki çok az ve inandırıcı değildi orada hiç güzel oyun sergileyemedi zaten film oldukça başarısız durağan

1 Cevapla
sonay61
5 gün önce

ama oyuda 8 filmin yani

0 Cevapla
AlpereN00
6 gün önce

Saçmalık tek kelimeyle.

0 Cevapla
msaltay
6 gün önce

ucuz ve efekt bakımından yetersız bır fılm ama yınede bos zamanlarda seyredılebılır

0 Cevapla
KorkuUzman
1 hafta önce

flash tv

0 Cevapla
Background
Kapat ×