TURN: Washington's Spies İzle

TURN: Washington's Spies

1776 sonbaharında Amerikalı asiler Krallık'a karşı baş kaldırmış, İngilizler de bu isyanı başarılı bir şekilde savuşturarak asileri şehir merkezinden sürmüşlerdir. Bu olayın ardından New York İngilizler için operasyon üssü haline gelirken, asilerin ise saklanmaktan başka çareleri yoktur. Böylesi bir durumda bile tek arzuları ülkelerinin özgürlüğe kavuştuğunu görmek olan asiler için taktik değiştirme vakti gelmiştir.


IMDb: 8.1 (19817 oy) 13 yaş ve üzeri için uygun. (Küfür veya şidder içerebilir.)
Süre: 42 dakika
İzlenme: 706 izlenme
Yıl - Ülke: 2014 ABD
Tür: Dram Tarih Savaş

TURN: Washington's Spies Dizisinin Tüm Bölümleri

TURN: Washington's Spies Dizisini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 2
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
Ersoy
1 yıl önce

1. ve 2.bölüm aynı.1.bölüm yanlış olmus bı bakarsanız iyi olur.normalde ilk bolum dıger sıtelerde 1 saat kadar suruyo.ilk bolum hatalı duzeltırsenız iyi olur tesekkurler emekleriniz için

0 Cevapla
Mehmet GÜVEN
4 yıl önce

Bu dizi Amerika'nın bağımsızlık savaşının sıcak çatışmalarından çok arka plandaki casusluk faaliyetlerine odaklı.Kabul... Ancak yine de son iki bölümü, 15 kişi ile yapılmış komik savaş sahneleri ile değil de; şöyle (PATRİOT FİNALİ GİBİ...) devasa savaş sahneleriyle bitirebilirlerdi diziyi.Hayır yani... Bütçeleri olmasa neyse... Fakat yüz milyonlarca dolarlık paraları varken işin kolayına kaçmışlar resmen.Her neyse... Yine de fena değil... Emekleriniz için çok çok teşekkürler ve iyi bayramlar HDFİLMCEHENNEMİ !!!

0 Cevapla
Background
Kapat ×