To the Lake İzle

To the Lake

Epidemiya 1.Sezon izle. Korkunç bir salgının yayılmasıyla uygarlığın sonu ile karşı karşıya kalan bir grup, acımasız sağ kalma mücadelesinde hayatlarını, aşklarını ve insanlıklarını riske atar. Gizemli bir salgın Moskova'yı vurunca sağ kalanlar vahşi doğaya kaçar. Ancak hastalığın, yağmacıların ve kendi aralarındaki husumetin tehdidi altındadırlar.


Yorumlar 6
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
Jremre10
1 ay önce

Kesinlikle güzel bir dizi başyapıtmı hayır ama izlemeye değer kesinlikle :D Türk dizileri gibi gereksiz sahne nerdeyse yok

0 Cevapla
Kikori
11 ay önce

Kaan 2. sezonu bekliyoruz hocam.Çok merakta bırakacak şekilde bitti.Sevmeyenlere tavsiyem gidin abidik gubidik ağlamalı öpüşmeli,bağırıp çağırıp elinde silah jöleli saçlı sözde delikanlı yumuşakların oynadığı Türk dizilerini seyretsinler.

0 Cevapla
yeniceri
11 ay önce

Ya bizde dizi 2.5 saat sürüyor bakışmalar ağlamalar öpüşmelerle kapat yok sen kapat vs geyikleri ile zaman sahne doldurmak için artık normalde, be kardeşim 40dk.dizide toplasan bizim 2 bölümlük diziyi 8e bölmüşler zaman doldurmak için sinir bozucu sahneler var. bilemedim orta seviye olmuş.

0 Cevapla
Nec
11 ay önce

izleyemedim iki alternatif var, sorun yasayan var mi

0 Cevapla
kaan Yönetici
11 ay önce

hocam ne sorunu yaşıyorsunuz

0 Cevapla
TANER
11 ay önce

Bu dizi patlar.. arada saçmalıklar olmasına rağmen kendini iyi izlettiriyor. Özelikle günümüz şartlarıda buna destek veriyor. İlk 2 bölümünü izledim. Bence gayet iyi. Tavsiye ederim

0 Cevapla
serkan
11 ay önce

İzleyen yokmu arkadaşlar baslayacam ama degermi bilemedim

0 Cevapla
kerim
11 ay önce

hayatta kalma mucadelesi

0 Cevapla
Background
Kapat ×