The Village İzle

The Village

Manhattan’daki bir apartmanda yaşlısından gencine, farklı kültür seviyelerine, farklı ırklara ve yaşam tarzlarına sahip birbirinden farklı insanlar yaşar. Kimler yoktur ki aralarında; hamile bir genç kız ve onun bekar annesi, ilgiye muhtaç bir polis, kocasından korkunç bir sır saklayan bir kadın, bir veteriner, büyük babasını bulmayı başarabilen bir avukat ve daha nicesi… Birbirinden tamamen farklı olan karakterlerin hikayesinin anlatılacağı dizinin senaryosunu Mike Daniels kaleme alıyor.


IMDb: 7.5 (1932 oy) 13 yaş ve üzeri için uygun. (Küfür veya şidder içerebilir.)
Süre: 43 dakika
İzlenme: 278 izlenme
Yıl - Ülke: 2019 ABD
Tür: Dram
The Village Dizisini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 3
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
ArdaEmre_Giresun
2 yıl önce

dizinin tanıtım metni ile dizi içeriği tamamen alakasızdır biline.Dönem dizisidir diye izledim film resmen travesti çıktı :D ABD'nin bildiğimiz mahlle apartman komşuluk ilişkilerine özlemi dizi yapılmış.( onlar için bir nevi fantastik tür diyebiliriz) Büyük olasılıkla bizim Cennet Mahallesi! kopya edilmeye çalışılmış :D ...tek fark onlar manhattenlı!!! Mahalle /apartman ilişkilerini onların yaşam kültüründen izlemek isterseniz sarabilir,izlenebilir... imdb:4.5 admin abi teşekkür ederim.

0 Cevapla
Genç Türkler
2 yıl önce

Başkan ilk bölümde yol başka Köy'e çıktı... Sanırım farklı dizi yüklemişsin, fragmandaki ve açıklamadaki dizi değil .... :-)))

0 Cevapla
Genç Türkler
2 yıl önce

BBC'den bir dönem dizisi daha desenize, seyredilir...

0 Cevapla
Background
Kapat ×