The Liberator İzle

The Liberator

The Liberator, II. Dizinin sezonu dört bölüm sürecek ve mini dizi olarak ekrana gelecek. Hikaye, Avrupa’nın özgürlüğü için 500 günden fazla savaşan Amerikan askeri Felix Sparks’ın ve Sicilya’dan Almanya’ya giden 157. Alayın başından geçen olaylar anlatılacak. The Liberator izle


The Liberator Dizisini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 5
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
mayasu
9 ay önce

ilkte tuhaf gelebilir kamera teknolojisi, ama kendini izlettiriyor. aksiyondan ziyade dramatik bir senaryosu var.

0 Cevapla
omer
9 ay önce

Kardeşler Takımı tadında anime; keyifli bir yapım, elinize sağlık hdfilmcehennemi

0 Cevapla
koray
9 ay önce

Savaş filmi seviyorsanız kesinlikle izleyin, çok guzel ve toplamda 3,5 saat olması uzun ve guzel bır fılm ıslıyormussunuz hıssı verıyor.

0 Cevapla
Selim Sarı
10 ay önce

İlk bölüm üzerinden kısa bir yorum daha yazayım! Anime sevenler bu diziyi de benim gibi mutlaka sevecektir! Oyuncular hariç geri kalan her şey anime çünkü! Sanki çok düşük bütçeli hissiyatı verirse anime farz ederseniz sorun kalmaz! Ya da tiyatro gibi de düşünebilirsiniz! Hatta ortalama bir belgesel tarzında yapım bile dense olur bence! Hareket-ortam-efektler vs. den daha çok ''fikir'' odaklı bir yapım olduğu muhakkak! Bu arada keşke tarihin diğer dönemleri için de böyle yarı anime savaş dizileri yapmalarını çok isterdim! Öyle yüksek bütçeler, paragöz oyunculara da gerek kalmazdı o zaman! Tekrar tşk. Kaan bey! :)

0 Cevapla
Selim Sarı
10 ay önce

Ooo süper, gerçi henüz izlemedim ama tarih-savaş dizilerine hasretiz zaten! Ne çıkarsa şikayet yok! Tşk Kaan bey! :D

0 Cevapla
Background
Kapat ×