Sex Uzmanları İzle

Sex Uzmanları

Uyarı : Film Cinsellik üzerine kurulu oldugu için 18 yaş üstüdür... -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Pacific yazarı Michelle Ashford'ın hikayesini kaleme aldığı Masters of Sex, Thomas Maier'in kitabı Masters of Sex: The Life and Times of William Masters and Virginia Johnson, the Couple Who Taught America How to Love'ın televizyon uyarlaması olarak hazırlanıyor. Dizi, bir psikoterapi yöntemi olan modern cinsel terapinin kurucuları ve ilk uygulayıcıları William Masters ve Virginia Johnson isimli Amerikalı psikiyatrların 1960'lı yıllarda gerçekleştirmiş olduğu cinsel devrimi anlatacak. William H. Masters ve Virginia E. Johnson ikilisi Masters & Johnson takımını kurarak cinsellik, cinsel bozukluklar, cinsel terapi gibi konularda çığır açan gelişmelere imza atacaklar.


Sex Uzmanları Dizisinin Tüm Bölümleri

Sex Uzmanları Dizisini Sevenlere Öneriler
Medici Masters of Florence izle
Medici ailesi 14. ve 17. yüzyıllar arasında Floransa'da (İtalya) yaşamış güçlü ve etkin bir ailedir. Aile üç papa (X. Leo, VII. Clement, XI. Leo), çok sayıda Floransa hükümdarı ve daha sonra Fransa kraliyet mensupları yetiştirmiş, ayrıca İtalyan Rönesansı'nı etkilemiştir. Medici isminin kökeni kesin olarak bilinmese de tıp kökenli olduğu düşünülmektedir (medico). Aile mütevazı bir başlangıçtan sonra ilk defa bankacılık ile güç kazandı. Medici Bankası Avrupa'nın en başarılı ve saygın bankalarından biri olmuştur. Buradan yola çıkarak Mediciler önce Floransa'da, sonra da İtalya ve Avrupa'da politik güce kavuştular. Giovanni di Bicci de' Medici Bankacılık işine giren ilk Medici idi ve Floransa devlet yönetiminde etkinleşti. Daha sonra oğlu Cosimo de' Medici 1434 yılında gran maestro olarak Floransa şehir devletinin gayri resmi başı oldu. Alessandro de' Medici 1537'de ilk Floransa dükü unvanını aldı. Sanatçılara destek vererek tiyatro alanına katkı sağlamışlardır. 1485'te İtalya kentlerinde özellikle burjuva sınıfı oluşmaya başlıyordu. Tiyatro alanındaki gelişmeler, oyunların popülerliği İtalyancaya çevrilmeye henüz başlanmış olmasıyla daha geniş bir kitleye ulaşmıştır. Böylelikle 16. yüzyılda Latincenin yerini yerel dil alıyor. Medici ailesi, 15. ve 16. yüzyılda iktidar mücadelesi, servetleri ve itibar yönünden Floransa’yı oldukça etkilemiştir. Usta taktikleri ve entrikalarıyla önemsiz zengin bir aile konumundan İtalya’da zengin ve güçlü bir aile konumuna gelmiştir.
Biyografi Dram Tarih Gizem Romantik Gerilim
2016
7.9

Medici Masters of Florence

Yabancı Dizi
Yorumlar 6
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
furkan
4 yıl önce

dil bilmenin faydaları diyoruz buna bölümü altyazı olmadan yayınladığınz için sağolun bazen kendi çevirim sizin altyazıyla aynı olmuyo altyazı olmadan daha rahat izliyom

0 Cevapla
Kader
4 yıl önce

Aynı şekilde hergün bende kontrol ediyorum ama bence pek izlenmiyo ülkemizde bu yüzden altyazı falan hep sıkıntı oluyo geç düşüyo bilgi verilirse seviniriz sürekli kontrol etmekten kurtuluruz?

0 Cevapla
mustafa
4 yıl önce

olurmu birtek sen izlemiyorsun başkalarıda izliyor. 4 günden beri hergün bakıyorum ve bekliyorum ben bu dizideki hatunların görünüşlerine giyimlerine bayılıyorum ve michael sheen in oynadıgı karakterin doğallığını seviyorum kısaca bu dizi nadiren izlediğim dramlardan bekliyoruummmmm

0 Cevapla
Kader
4 yıl önce

2.akşam ?

0 Cevapla
Kader
4 yıl önce

bu dizinin altyazısı neden geç geliyo ? bir ben izliyorum farkımdayım ama lütfen yükleyin lütfeeen teşekkür ederim ?

0 Cevapla
wawxax
4 yıl önce

aksama hazir olacaktir

0 Cevapla
Kader
4 yıl önce

Altyazı ne zaman eklenir ?

0 Cevapla
wawxax
4 yıl önce

aksam eklenecektir.

0 Cevapla
Background
Kapat ×