Limit Yok İzle

Limit Yok

Filminin başrol oyuncusu olan Bradley Cooper dizide’de yer almaktadır, devamı niteliğinde çekilen dizide Eddie’nin sıradan bir kişi olan Brian’e beynini kullanabileceği haplardan bir tane vererek macera başlar ancak Brian’in beklediğinden daha tuhaf bir hale gelen olaylar beklentisinin çok üstündedir gerçek anlamda çevresinde yaşananları anlaması çözümlemesi birçok gerçeği göstermiş ancak seri cinayetler arasında kalması onu şüpheli durumuna düşürür. Dedektiflerin peşine düşmesiyle onlardan kaçmayı başaran Brian ne kadar zeki olduğunu göstererek aslında büyük bir hata yapar, dedektiflerin zihin geliştirici haplardan kullandığını fark etmesiyle içinde bulunduğu tehlike iyice artacaktır


Limit Yok Dizisini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 4
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
god
2 yıl önce

İlk 15 bölüm şahane sonra biraz sıkıyor. Teşekkürler admin.

0 Cevapla
FrtUzn
5 yıl önce

Limitless dizisi durduruldumu bir bilginiz var mı ?

0 Cevapla
kaan Yönetici
5 yıl önce

ıptal olmustu 2 sezon onayını almadı

0 Cevapla
adem
5 yıl önce

Merhaba Limitless'in iptal edildiği duyuruldu. Bu yüzden daha fazla araştırmayın. Alternatif dizilerde şansınızı aramakta fayda var.

0 Cevapla
beşir
5 yıl önce

Herkes dizinin yeni sezonunu soryor.Başlangıç tarihine bakacak olursak dizinin ilk sezonunun ilk bölümü 23 Eylül 2015 tarihinde yayınlanmıştı.Her senin son aylarında dizi vizyona girecek gibi gözükmekte haliyle 2016’nın eylül ayında dizinin 2. sezonunu izliyor olmamız muhtemel diyebilirim.

0 Cevapla
Background
Kapat ×