Kipo and the Age of Wonderbeasts İzle

Kipo and the Age of Wonderbeasts

Kipo and the Age of Wonderbeasts Dizisinin Tüm Bölümleri

Yorumlar 4
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
adil
1 yıl önce

Bilinçli olarak hazırlanmış proje yapımlar olduğu gibi , projelerine uygun içeriği olan yapımları da hedef kitlelere sunmak için devletlerin lobileri tarafından fonlandığını biliyoruz.Amerikan seçimlerinden önceki senelerde siyahilere yönelik şiddeti kınayan ve bunun üzerine kurgulanan filmlerin halk nezdinde rağbet görüp şu an , bilinçli olarak seçim öncesi şiddet olaylarının patlak vermesi gibi projeler , doğru ve yanlışın mücadelesinden ötesinde bilinçli olarak hazırlanmıştır. Cinsiyetsizleştirme ve ya eş cinsellik gibi kavramlar uluslar arası sözleşmelere dahi konu edilerek ,her ne kadar özgürlükçü bir yaklaşım ile kitlelere empoze edilmeye çalışılırsa da arkasında bir çok stratejik plan barındırıyor. Belirli ülkelerin veya tüm Dünyanın nüfuzunu azaltmak amacı ile cinsiyetsizliği ve intiharı barındıran kore tarikatları gibi uc noktalar da olabilir , 2023 senesi seçimleri öncesi Türkiye de yürüyüşler tertip edip provakasyonlar düzenlemek amacı ile alt yapısını güçlendirmek amacı ile , normalde dil desteği vermeyen film ve bilgisayar oyunlarını Türkçe dublaj çıkarılması için fonlamakta olabilir. Daha bir çok örnek vermek mümkün ama her şey göründüğü gibi değil anlayacağımız.

0 Cevapla
adil
1 yıl önce

Nufuzu günden güne düşen Avrupa'nın diğer ülkelere karşı empoze etmek istediği uluslar arası bir silah olarak çok sık kullanılmaya başlandı son zaman. Bunun özgürlükle falan alakası yok. Tamamen stratejik bir saldırı.

0 Cevapla
ref
1 yıl önce

Çocuklarınızı uzak tutun... Bu rezil şeyi kaldırsanız iyi olur. ufak çocuklara gayliği, lezbiyenliği öğreten bu tip yapımları koymayın, koyacaksanız bile üstüne bir bilgi ekleseniz çok iyi olur. Son zamanlarda bütün filimlerde ve dizilerde sınırsız bir gay reklamı ve öğretisi var. Ve hiç bir uyarı olmaksızın. Şahsen bundan sonra kontrolsüz filim sitelerini tamamen filitreleyeceğim ve eve girmesine müsaade etmeyeceğim. Bunları seyreden 10 yaşlarında çocuklar var. Yaptığınız işin sorumluluğu olduğunu farketmenin zamanı gelmiş, eskiden böyle şeyler aklımıza gelmiyordu ama işler değişmiş maalesef. Sizlere çok iş düşüyor bu konuda.

0 Cevapla
Cenk
1 yıl önce

VİDEOLAR AÇILDIKTAN SONRA 1. ALTERNATİF DUBLAJ, 2. ALTERNATİF ALTYAZILI VERSİYONDUR. İYİ SEYİRLER. 1. SEZON İÇİN https://hdfilmcehennemi.io/kipo-and-the-age-of-wonderbeasts-1-sezon-izle/

0 Cevapla
Background
Kapat ×