Class İzle

Class

Dünyaca ünlü bir fenomen haline gelen ve ekranın siyah-beyaz zamanlarından bu zamanlara kadar popülaritesini arttırarak yoluna devam eden Doctor Who'dan spin-off geliyor! Tamamen no-name isimlerle yola çıkılan Doctor Who'nun Class isimli spin-off'u oyuncuları için "geleceğin isimsiz starları" diyen yapımcı kadroya ve hikayeye hayli güveniyor! Greg Austin, Fady Elsayed, Sophie Hopkins, Vivian Oparah gibi yeni yüzlerin yanı sıra Katherine Kelly'nin rol alacağı dizinin senaryosunu ise Patrick Ness kaleme alacak! Yönetmen koltuğunda ise yine Doctor Who'dan aşina olduğumuz Ed Bazalgette oturuyor. Henüz ilk bilgilerle bile gündeme oturan Class, Doctor Who kadar büyük bir popülarite elde edebilir mi bilinmez lakin ses getireceğe benziyor!


IMDb: 6.9 (3974 oy) 13 yaş ve üzeri için uygun. (Küfür veya şidder içerebilir.)
Süre: 45 dakika
İzlenme: 592 izlenme
Yıl - Ülke: 2016 İngiltere
Class Dizisini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 10
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
ismail
4 yıl önce

kesilikle güzel birdizi diziyi izlemeyi bilmiyorlarsa anlamıyorlarsa neden izliyorlar .saçma yorumlar katıyorlar.

0 Cevapla
gokhan
4 yıl önce

kesın yayından kalkar bu cidden 5 para etmez oyunculuk hic yok zaten nese yazmaya bile deymez

0 Cevapla
kerimcan
4 yıl önce

Ne insanlar var ya. :) Bir diziye efsane deyip spin-off'unu aşağılıyorlar. Class da Doctor Who kadar başarılı bir yapıt bence. Kaldı ki herkes anlamadan doğrusunu bilmeden "Doctor Who ile Class'ın karşılaştırıldığını" sanmış. Spin-off dizileri normal dizilerle hiçbir zaman karşılıştırılmaz ki zaten... Bu düşüncede olanlara üzülüyorum.

0 Cevapla
mert
4 yıl önce

ya adamlar bir kıyaslama yapmamış okuduğunuz şey bir kıyaslama olmamasına rağmen tutturmuşsunuz doctor who dan daha iyi olamaz falan adamlar spin-off bir dizi olduğunu söylemiş bakalım o kadar iyi olabilecekmi demiş ama bizim insanımız yine anlamadan yorumu yapıştırmış neyse daha izlemedim ama yorumların bazıları gerçekten saçma şu kıyaslandığını düşünenler özellikle.

0 Cevapla
BurakC.
4 yıl önce

tamamen 2. sinif bir dizi ne oyunculuk var nede kalite nede kurgu ne demek istedigimi ilk bolumu izleyince anlayabilirsinz iyi seyirler..

0 Cevapla
Tazz
4 yıl önce

Doctor who ile kıyaslamışlar ya şu diziyi yazık yemin ediyom. 3 kuşak yetişti doctor who ile. bildiğim 800 kusur bölümden fazla bölümü olan bir baş yapıt yeni çıkmış ne olduğu belli olmayan bir dizi ile bırak kıyaslamayı adını yan yana koymak bile ayıp. "mustafa k" eleştirim sana değil ayrıca yorumuna katılıyorum belirtiyim yanlış anlaşılma olmasın. Eleştirim yapımcıya.

0 Cevapla
Alper
4 yıl önce

çeviriyi bekliyoruz en kısa sürede?

0 Cevapla
Alper
4 yıl önce

altyazısı ne zaman gelir??

0 Cevapla
okan
4 yıl önce

çeviriyi bekliyoruz :)

0 Cevapla
mustafa k
4 yıl önce

hşçbşey anlamadım dr who dan daha başarılı ne olabilir ki o zaten uç nokta. kaldı ki dr who nun eski zamanlarını anlatmak için son doktoru kullanmaları da ayrı bi saçmalık. imdb 6 eder heralde.

0 Cevapla
Background
Kapat ×