Cerrahi Kesim İzle

Cerrahi Kesim

Cerrahi Kesim, bizleri dünyanın farklı yerlerinden, her biri kendi alanında vizyoner bir yaklaşıma sahip, çığır açan dört cerrahla tanıştırıyor. İzleyiciler, bu cerrahların hem yenilikçi ameliyatlar ve cerrahi işlemler gerçekleştirdiğine hem de tıp dünyasına adım atma serüvenleri hakkında cerrahi dünyasına eşsiz bir pencere açan kişisel içgörülerini paylaştığına şahit olacak. Bu uzmanların bireysel hikâyeleri aracılığıyla dizi, insan vücuduna dair bildiklerimizin yeni keşifler ve tekniklerle nasıl sürekli olarak yeniden tanımlandığını inceliyor. Dizide perinatoloji, beyin cerrahisi, organ nakli cerrahisi ve kardiyoloji gibi uzmanlık alanları ele alınıyor. Cerrahi Kesim 1.Sezon izle 1. Doğmamış Canları Kurtarmak Yenilikçi ve merhametli bir perinatoloji uzmanı olan Dr. Kypros Nicolaides hamileliklerinde üzücü ve yıpratıcı sorunlar yaşayan hastalarına rehberlik ediyor. 2. Kutsal Beyin Kafatasını açmak kutsaldır. Dr. Alfredo Quiñones-Hinojosa göçmen bir tarım işçisi olarak çıktığı beyin cerrahı olma yolculuğunu metaforlarla dolu bir şekilde aktarıyor. 3. Canlı Donör Hayatı korku filmleri, feminizm ve entelektüel bakımdan titiz bir aile tarafından şekillendirilen Dr. Nancy Ascher karaciğer nakli yapan ilk kadın olarak tarihe geçti. 4. Kalp ve Ruh Kalbe gönlünü kaptıran Dr. Devi Shetty kalp cerrahı olmaya hazırlanır. Ancak Rahibe Teresa'yla yaşadığı karşılaşma hayatını değiştirir.


IMDb: 8.4 (744 oy) 13 yaş ve üzeri için uygun. (Küfür veya şidder içerebilir.)
Süre: 50 dakika
İzlenme: 1168 izlenme
Yıl - Ülke: 2020
Tür: Belgesel
Oyuncular:
Yorumlar 3
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
Mesut
8 ay önce

senaryo ile yapılan filimlerden önce bu belgeseli izleyim derin çünki gerçek duyguları yaşatıyor .yeri geliyor göz yaşı döktürüyor çünki canlı ve gerçek yaşatıyor size herşeyi

0 Cevapla
hakan şahin
9 ay önce

Eyvallah bu vesile ile Vikings son 10 bölümü merak edenler varsa nerede kaldı diye 30 Aralık'ta 10 bölüm birden yayınlanacak buradan duyurayım bir Vikings hayranı olarak.Son sezon Amazon Prime tarafından satın alındı bu nedenle tüm bölümler aynı gün çıkacak.20 gün kaldı,Amazon olduğu için yayıncı sanırım buradan da takip edebiliriz Kaan :)

0 Cevapla
hakan şahin
9 ay önce

Kaan kardeş Breaking Bad dizisinin efsanesi Walter White'ın yeni dizisi başladı 'Your Honor' yakışır buraya

0 Cevapla
Background
Kapat ×