Broadchurch İzle

Broadchurch

Danny, sabahları erken saatte kalkarak gazete dağıtımı yapan bir çocuktur. Ailesi onu akşam saat 21:00 sularında yatağına yatırdıktan sonra, onu kimse görmememiştir. Yokluğundan habersiz olan annesi Beth, özel bir etkinlik için okula geldiğinde oğlunun okula hiç gelmediğini öğrenir. Çok geçmeden, 11 yaşındaki oğlunun trajik cinayet haberiyle sarsılır. Kasabanın Harbour Cliff plajında bulunan ceset, plaja hakim bir tepeden aşağıya itilerek öldürüldüğü düşünülse de yapılan otopsi sonuçları olayın bu kadar basit olmadığını ortaya çıkarır. Yaklaşık 35 kilometrekarelik yüzölçümüyle küçük bir kasaba olan Broadchurch’de katili bulmak hiç kolay olmayacaktır.


Broadchurch Dizisini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 2
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
Hatori
4 ay önce

Not: Tüm ekibin ramzan bayramı kutlu olsun :)

0 Cevapla
1010
4 ay önce

RAMZAN; RAMAZAN OLARAK ANLAŞILMIŞTIR. BİLGİNİZE

0 Cevapla
Hatori
4 ay önce

dostum yaptığın işi ve emeğini çok takdir ediyorum ve çevremdeki herkese de öneriyorum ama bazı diziler bitmişken bizim sitemizde daha 2. 3. sezonları yok lütfen hep en iyi olmamız lazım geride kalmamız lazım bölümleri ve sezonları güncellermisin şimdiden teşşekür ederim.

0 Cevapla
MKaaN Yönetici
4 ay önce

dostum onların dublajları ekleniyor çıktıkça güncelleniyor bizim sitemiz film sitesi normalde dizi sitesi degil ama çeşit olsun diye dizi de ekliyoruz

0 Cevapla
Background
Kapat ×