Avcılar İzle

Avcılar

İzleyiciyi 1977 yılının New York’una götüren Hunters dizisi, Amerika’da yüzlerce Nazinin yaşadığını keşfeden ve Nazilerin yeni bir soykırım planı hazırladıklarına inanan bir grup Nazi avcısının hikâyesini anlatıyor. Logan Lerman, dizide büyükannesini öldüren kişileri bulmaya çalışırken Nazi avcılarına katılan Jonah Heidelbaum karakterine hayat veriyor. Al Pacino ise onun akıl hocasını canlandırıyor.


Avcılar Dizisini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 8
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
alp
1 yıl önce

2nci bölümün başında nazi kampında yahudilerin çaldığı müziği duyan varmı sanki daha önce türk filmlerinde duymuştum

0 Cevapla
Abuzer Kadayıf
1 yıl önce

filmi günümüz zamanına göre yorumlarsak mısır şurubu gerçekten insanı zehirleyen gizli bir kolajen midir yemeyen kalmamıştır dünyada herhalde birisi düğmeye basınca demek ki hepimiz havaya uçucaz.yada bu korona virüsü mü?

0 Cevapla
Okan Şendur
1 yıl önce

ütopik bir dizi.tam bir ütopya

0 Cevapla
Abuzer Kadayıf
1 yıl önce

halen bu kurguya inanıyor mu insanlar . Naziler Yahudileri katletti göya, bir kere en büyük yahudi hitlerdir. adam 1871 de planlamış dünyanın 100 yıl da nasıl bir şekil alacağını ,almanları neler yapacağın herşeyi anlatmış 3 büyük dünya savaşı yapılacağını yazmış adam albert pike yahudii kökenli araştırın.

0 Cevapla
sari
1 yıl önce

tesekkürler bu güzel dizi icin.Eline saglik.

0 Cevapla
sezgin
1 yıl önce

bu ve bunun gibi filmleri seyrettikçe nazilere sempati duyuyorum aq! keşke kalan yahudileri de gebertselerdi, dünya büyük bir pislikten kurtulmuş olurdu. yukarıdaki filme bakınca, alman naziler sanki insan eti yiyen canavarlarmış gibi... peki yahudilerin, ispanyolların, ingilizlerin, fransızların, amerikalıların, çinlilerin, rusların yaptıklarına ne demeli? film sektörü kimin elindeyse, dünya kamuoyunu kendi lehine yönlendiriyor.

0 Cevapla
AloneWolfSui
1 yıl önce

Parti kur oy vereyim 😄

0 Cevapla
kaan Yönetici
1 yıl önce

Arkadaşlar Bölümler işleniyor 1-2 Saate Tamamı Aktif Olur , İyi Seyiler!

0 Cevapla
kaan Yönetici
1 yıl önce

FRAGMAN https://www.youtube.com/watch?v=HBGkjmfIzAw&feature=emb_title

0 Cevapla
Background
Kapat ×