Arthdal Chronicles İzle

Arthdal Chronicles

Arthdal Chronicles, antik dönemlerde uygarlığın ve ulusların doğuşunu betimliyor. Dizi, Arth adlı kurgusal bir diyarda yaşayan efsanevi kahramanların mücadelelerini, dayanışmalarını ve insanlara karşı duydukları sevgiyi ele alıyor. Arthdal Chronicles'ın merkezinde Arth'daki Arthdal adlı antik bir kent yer alıyor. Güçlü koruma içgüdülerine sahip olan Eunseom, kendi kabilesini korumak için amansız bir mücadele verir. Son derece karizmatik ve yetenekli olan Tagon ise oldukça tehlikeli biridir. Wahan Kabilesi'nin gelecekteki lideri olan Tanya, kaderini kabullenerek kendi halkını diğer güçlü kabilelere karşı koruma görevini üstlenir. Arthdal'ın en güzel hanımefendisi olan Taealha ise gücü en çok arzulayan kahramandır.


Arthdal Chronicles Dizisini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 10
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
YARGIC53
1 ay önce

Çok güzel bir dizi ilk 10 dk kitliyor izleyiciyi ...diger bölümler neden yok konuyla alakalı bilgilendirme yapılabilir mi ltfn ?

0 Cevapla
dizisavar
5 ay önce

Puani fazla. İdare eder bir dizi

1 Cevapla
Roma
6 ay önce

Bu kadarmi 4 sezon ne zaman?

0 Cevapla
kaan Yönetici
6 ay önce

4.sezon gözükmüyor çıkarsa yayınlarız

0 Cevapla
sedanur seda
6 ay önce

bu 3. sezon değil gecen sene izledim bu sezonu

0 Cevapla
kaan Yönetici
6 ay önce

dogrudur ama 3.sezon bu

0 Cevapla
mehmet yalçın
6 ay önce

admin türkçe dublaj ne zaman yayınlanır

0 Cevapla
kaan Yönetici
6 ay önce

şuan dublajı yok çıkarsa yükleriz

0 Cevapla
çağlar
6 ay önce

kaann bu eski sezonu 2021 hatalı 2020 de izledim çünkü diziyi

0 Cevapla
Berkay
6 ay önce

Hocam Dublajı Yokmu Netflix Normalde böyle dizileri dublajıda yaparlar yokmu ne zaman gelir dublaj

0 Cevapla
kaan Yönetici
6 ay önce

dublajı yok hocam

0 Cevapla
Kader
6 ay önce

keşke dublaj olsaydi

0 Cevapla
kaan Yönetici
6 ay önce

İZLEYİCİ YORUMLARI elturco78 Entrikanın, Taht oyunlarının bitmediği bir dizi, Neredeyse film süresi sayılacak 1 saat 20 dakikalık bölümleriyle sıkmadan izleten güzel bir dizi, bugüne kadar keşfedilmemiş olması da ilginç... oyunculuklar güzel, karakterlerin çocukluğunu gösterirken oynatılan çocuklar birebir aynı, yan karakterler bile şov yapıyor resmen, 18 bölümü 3 günde bitirdim, bu senaryoyu bizim dizicilere verseniz herhalde 500 bölüm çıkartırlardı, o kadar çok entrika var... AgacaDalanVar Uzun zamandır yorum yapmayan birisine yorum yaptıracak kadar iyi! Dizi keşfedilmemiş bir cevher adeta. İlk defa Güney Kore dizi izleyen birisi olarak ve ön yargılı olmama rağmen beni etkiledi. Diziye ait tüm unsurlar dengeli ve mantıklı kullanılmış. Karşıt öğelerin dengesi ve abartıya kaçmayan entrika örgüsü üst düzey. Oyunculukları da oldukça beğendim. Hatta yan karakter veya figüran seviyesinde bile kalite gözleniyor. Uzun zamandır böyle takip edebileceğim ve devamını bekleyeceğim bir seri çıkmamıştı. Her türden izleyici kitlesine hitap edebilecek kalitedeki bu diziyi hem ekmek peynir gibi sürekli seri takip edenlere hem de nadiren bu fırsatı elde edenlere tavsiye ediyorum. Birkaç bölüm şans verilmeyi hakediyor.

0 Cevapla
YARGIC53
1 ay önce

yorumun için tşk ederim.Herkes filmlerle dizilerle alakalı olmayan şeyler konuşma peşinde tamam sıkıntılarınızı dile getirinde filmden de bahsedin millet yorumlarınıza bakarak izleyip izlememeye karar veriyor bu anlamda tavsiyeni takip edeceğim :)

0 Cevapla
seyfi
6 ay önce

indir çalışmıyor

0 Cevapla
kaan Yönetici
6 ay önce

videolar işlenmedi gece deneyin tekrardan

0 Cevapla
Background
Kapat ×