Amazing Stories İzle

Amazing Stories

Steven Spielberg'in 80'li yıllarda yarattığı ve bir kült haline getirdiği antolojik korku serisi Amazing Stories, Universal TV tarafından yeniden üretildi ve modern bir versiyonu tasarlandı.Amazing Stories, antoloji türünde bir dizi. Her bölümde birbirinden farklı oyuncular ve karakterler eşliğinde birbirinden farklı hikayelerle karşımıza çıkıyor. Çoğunlukla ‘bilim kurgu’ hakim tema konumunda ama her bölümde bu temaya rastlamak da mümkün değil. Bilim kurguyu komediyle veya dramayla, fantastik ögeleri komediyle veya dramayla harmanlayabiliyor ya da korku-gerilim türünü komediyle veya dramayla iç içe sunabiliyor dizi. Çoğu zaman gülümsetip eğlendiriyor, bazen de hüzünlendirebiliyor.


Süre: 55 dakika
İzlenme: 873 izlenme
Yıl - Ülke: 2020 ABD
Oyuncular:
Yorumlar 20
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
insan
6 ay önce

1 efsaneydi

0 Cevapla
D. Belen Cumhuriyet
1 yıl önce

Admin umarım bu yorumumu yayınlarsın. Aşağıda yorum yapan sözde kültürlü film/dizi izleyicleri. Nasıl bu yüzyılda yaşayıp bu kadar haktan hukuktan uzak kendi fanusunuzda kalabildiniz? Çocuk tecavüzcüsüyle aynı kefeye koyan mı dersin organ mafyası gibi gençlerimizi kandırıyorlar diyen mı dersin... Kendi asla yaşamadığı bir duygu için HORMONLARINA SAHİP ÇIKSIN diyen mi dersin hepiniz kötü yürekli insanlarsınız. Sizi ne alakadar ediyor kimin hangi cinsten insanı sevdiği? kafanıza silah mı dayıyorlar kardeşim sen de eşcinsel olucaksın diye? Dizide adamın biri karısını bıçakladığında kimse buraya gelip yeter yaa bi bölümde daha kadın bıçaklanırsa izlemem artık diyen yok? Özgür iradesi olan iki insan sevisince mi ahlakçılığınız tutuyor hepinizin. Umarım insanları yargıladıgınız şeyi yaşamadan ölmezsiniz. (Eşcinsel değilim sadece insan olmayı öğrenebilmiş bir bireyim)

1 Cevapla
filmsever
11 ay önce

ben şahsi olarak filimlerde yada dizilerde kadın şiddeti, eşcinsellik yada +18 içerikler görmek istemiyorum. Özgür iradesi olan iki insanın özelinden bize ne. herkes özelini özel yaşasın. ben artık bazı yerleri ilertip izlemekten sıkıldım. sizin herşeyi özgürlük terimine bağlamanızdan da sıkıldım. kimse hiç bir zaman kafama silah dayamadı film ve dizi izlemek için. ama iki dakikalık saçma yerler için filmi neden izlemeyeyim. İnternet denen illette bir tıkla herşeyi izliyorsun. yav benim çocugum niye izlesin +18 yada kadın şiddetini. adam akılı ailecek izleyecek anlamlı bir film bulamıyoruz. Ayrıca yeter artık ahlaksızlığı özgürlüğe bağlamayı bırakın.

0 Cevapla
sağnak beren
1 yıl önce

yav şu boş yorum yapanları engelleyemiyormusun admin abi bütün bölümler gayet iyi devamıda gelir umarım anlayısı kıtlar filmden anlamayan boş adamlar, şuraya yorum yazmayın izleyin seveceksiniz

0 Cevapla
Osman yılmaz
1 yıl önce

spielberg'ün filme çekilemeyecek ama boşada gitmesi istenmeyecek pek amazing olmayan story'leri

0 Cevapla
mustafa k
1 yıl önce

4. bölümü çeviren arkadaş biraz zahmet olmuş sana ya google translateden çevirmek zor olmadı mı :D bölümü beğendim

0 Cevapla
mustafa k
1 yıl önce

1 ne kadar iyiyse 2 ve 3 de o kadar kötüydü özellikle 2 tam facia izlemeden atlayın

0 Cevapla
ragnarok87
1 yıl önce

1.bolum efsane 2 ve 3 tırt..

0 Cevapla
TANER
1 yıl önce

kaan bey ucuncu bolumun alt yazısı yok

0 Cevapla
Genç Türkler
1 yıl önce

İlk bölüm ne kadar iyiyse ikinci bölüm de o kadar kötüydü. Çok kötü senaryoydu yazan yazamamış yani 1 saatimize yazık oldu. Demek ki ileriki bölümleri seyretmeden önce şöyle bir inceleyeceğiz, seyredilebilir mi diye...

0 Cevapla
lotus
1 yıl önce

Bir hikaye bu kadar alakasız bitemez... (2.bölüm için konuşuyorum)

0 Cevapla
Genç Türkler
1 yıl önce

Lulu on the Bridge filminden çalmışlar finali...

0 Cevapla
Ugur Yucel
1 yıl önce

yine bir eşcinsellik vurgusu olmadan olmuyormu_?_ ulan bilim kurguya bile soktunuz yeter bu kadar netflix,apple tv sırf reklam yapabilmek için dizi yapıyorsunuz eşcinselliği normal göstermek için , sonunuz LUT kavminin sonu gibi olacak bizde o zaman patlamış mısırlarımız la dizi izler gibi izleriz telef oluşunuzu xd

0 Cevapla
D. Belen Cumhuriyet
1 yıl önce

lut kavminin gerçekten helak olarak öldüğünü zanneden var ya pes yani ne diyim ki?Bir de mısırını alıp izleyecekmiş :D İzlemeyin kardeşim siz BİLİM kurgu. Samanyolu tv izleyin.

0 Cevapla
zaptu
1 yıl önce

İlk bölüm efsane olmuşta ikinci bölüm rezil. Umarım sonraki bölümler de birinci bölüm kadar kaliteli olur.

0 Cevapla
Burak Bayram
1 yıl önce

o ilk bölüm neydi lan öyle, tüylerim diken diken izledim, hele sondaki olaylar da utanmasam ağlıcaktım.

0 Cevapla
AloneWolfSui
1 yıl önce

Rezaletti şaşırdıkmı tabiki hayır. Yinede emeğine sağlık kaan sonuçta sen yazıp çekmiyosun.

0 Cevapla
Kaan Alper Bozkurt
1 yıl önce

2 Bölümdür eşcinselliğe vurgu yapıyor 3 cü bölüm de aynısı olursa izlemeyi bırakıcam 80 ler deki hali böyle değildi daha fantastik daha ilgi çekiciydi.

0 Cevapla
Genç Türkler
1 yıl önce

İlk bölümde 2034 yılında niye kalmadı ki abi? Ha kızı kurtarmak için 1919'a dönmesi gerekiyordu diyeceksiniz. Ama zaten gitmiş ki, kız 2034'te yaşıyordu veya kız kendi de kurtulup geleceğe gitmiş olabilirdi. Neyse, bu zamanda yolculuk işleri paradoksla dolu zaten, atmasyon bir şey olduğu için :-)))

0 Cevapla
ALPER KURUCU
1 yıl önce

2. Bölüm ne kadar saçmaydı. İnanamıyorum.

0 Cevapla
osman
1 yıl önce

cok siradan, abartili yorumlari görünce sevinerek izledim fakat hayal kirikligiymis meger. 4/10

0 Cevapla
Kadir Karakoç
1 yıl önce

Gerçekten muazzamdı 😎 çok sevdim

0 Cevapla
Ilkin Sadiqov
1 yıl önce

Yeni bolum ne zaman ? Bide kiz serenaya benziyor kafayi yiycem

0 Cevapla
Background
Kapat ×